[ 15.11.2021 by administrator 1 Comment ]

Зірковість готелів

Найпростіша «астрономія» зрозуміла кожному туристу: п’ятизірковий готель явно краще однозіркового. Але чим більше подорожуєш, тим більше питань і…

Зірковість

Найпростіша «астрономія» зрозуміла кожному туристу: п’ятизірковий готель явно краще однозіркового. Але чим більше подорожуєш, тим більше питань і непорозумінь виникає. Чому готель з трьома зірочками може бути цілком затишним місцем, але в іншій країні ті ж самі три зірки означають запорошений клаптик простору? Чому в Єгипті і Туреччині все узбережжя усіяне «п’ятірками», а в Греції взагалі букви замість зірок – А, В, С? Відповідь проста: єдиної для всіх країн системи класифікації готелів не існує! Всесвітня туристична організація (UN WTO) спільно з Міжнародною організацією по стандартизації (ISO) розробили вимоги до готелів, але вони носять рекомендаційний характер. Мало того, у багатьох країнах сертифікація готелів навіть у великих містах країни необов’язкова. Хочеш – отримуй зірки, не хочеш – справа твоя.
Як же тоді вибрати серед сотень готелів гідний? Професіонали радять орієнтуватися не стільки по зіркам (найчастіше готель 3 * може бути краще 4 *), скільки по брендам і відгуками. У кожній великій міжнародній мережі свої стандарти якості – і за рівнем сервісу, і за розміром номерів, і за кількістю ресторанів і басейнів. Тому Ви завжди будете знати, що на Вас чекає в готелі зі знайомим ім’ям, в якій би країні він не знаходився. Скажімо, Ritz-Carlton в Шарм-ель-Шейху, Дубаї, Барселоні або Португалії хоч і враховують місцеві особливості, але зберігають єдиний стандарт. Це готелі De Luxe – трохи краще, ніж п’ять зірок. Категорія неофіційна, але має на увазі цілком важливі для сервісу речі: бажання виконати будь-яку примху гостя, дружелюбність, особливий дизайн.
Незалежні маленькі готелі також можуть бути дуже хорошими. Але переконатися в цьому можна тільки за відгуками людей, які там побували. Зверніть увагу і на сайт готелю: якщо він зроблений добре, зручний для користувача, з відмінними фотографіями, швидше за все, до поняття «якість» в цьому готелі ставляться з повагою, а якщо сайт зроблений неохайно, швидше за все, і готель такий же.

Comment [01]

  1. 14.02.2022

    У Вас лично всегда самая пре самая актуальная информационная подборка

    Reply

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *