[ 04.11.2021 by administrator 0 Comments ]

Пам’ятки Венеції

Венеція сьогодні – одне з найпопулярніших туристичних міст світу, яке гордо називають одним з найкрасивіших, загадкових і неймовірно…

Памятки_венеції

Венеція сьогодні – одне з найпопулярніших туристичних міст світу, яке гордо називають одним з найкрасивіших, загадкових і неймовірно романтичних. Опис пам’яток Венеції, враховуючи їх кількість і унікальність, може бути нескінченно довгим, але ми вибрали п’ять найкрасивіших і цікавих з них.
Площа Сан Марко у Венеції – одна з найвідоміших визначних пам’яток міста на воді. Сьогодні площа Святого Марка складається з двох зон: Пьяцци і Пьяцетті. Впродовж багатьох століть тут розміщувалися резиденції керівництва Венеціанської республіки і вищих церковних чинів, на знаменитій площі проходило багато свят та фестивалів, у тому числі і знаменитий Венеціанський карнавал.
Мініатюрний палац Контаріні дель Боволо, 1499 року побудови – це одна з найчарівніших перлин Венеції. Головна особливість – це унікальні гвинтові сходи з ажурною відкритою колонадою, що обвивають високу вежу палацу.
У список пам’яток Венеції входить музейний комплекс, у якому зберігається найбільша в світі колекція полотен венеціанських майстрів – Галерея Академії. Шанувальники живопису обов’язково оцінять чудові експозиції полотен Тиціана, Джованні Баттіста П’яцетта, Лоренцо Лотто, Джорджоне, Джованні Белліні і багатьох інших великих художників.
Міст Ріальто – один з найкрасивіших і найвідоміших мостів міста на воді. До 1854 року був єдиним мостом Венеції, що з’єднував береги Гранд Каналу.
Палаццо Санта-Софія, або, як його ще називають, Ка’ д’Оро – це один з найдавніших і найкрасивіших палаців Венеції. У свій час ця резиденція була зведена на замовлення родини Контаріні, і з моменту спорудження (XV століття) архітектурний ансамбль зазнав ряд вимушених змін і перебудов у зв’язку з частковими руйнуваннями від пожеж.
Палац Дожів і Лоджетта, церква Сан-Джакомето і Кафе «Флоріан», Годинникова вежа Святого Марка і палац з галереями Фондако деї Турки – це лише частина розкішної історичної та архітектурної спадщини Венеції, тому кращий спосіб познайомитися з ними – це побувати у Венеції особисто!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *